EnvisionTec DSP

Z uwagi na swoje duże pole robocze oraz precyzję działania, drukarka 3D Envisiontec Perfactory 3D (DSP) może być z powodzeniem wykorzystywana do produkcji na szeroką skalę.

EnvisionTec DSP

Envisiontec Perfactory 4 DSP posiada duży obszar roboczy, dzięki czemu może być wykorzystywana do masowej produkcji. Dzięki specjalnemu modułowi jej precyzja wydruku w osiach X i Y wynosi nawet 42 µm.

EnvisionTec DSP XL

Drukarka 3D Envisiontec Perfactory 4 DSP XL została stworzona do wydruku wkładek dousznych na dużą skalę. Urządzenie zostało wyposażone w moduł ERM odpowiadający za precyzje wydruku, która wynosi nawet do 42 µm w osiach X, Y oraz 15 µm w osi Z.

EnvisionTec 3 DDP

Drukarka Envisiontec Perfactory 3 DDP łączy w sobie doskonałą jakość druku z dużą precyzją i intuicyjną obsługą. Dzięki technologii DLP stworzonej przez Texas Instruments® urządzenie pozwala na drukowanie bardzo precyzyjnych modeli w krótkim czasie.

EnvisionTec 3 Mini Multi Lens

Drukarka Perfactory 3 Mini Multi Lens firmy Envisiontec jest niskobudżetowym urządzeniem o prostej obsłudze. Urządzenie wykorzystuje technologię DLP (Digital Light Processing), stworzoną przez Texas Instruments®.

EnvisionTec 4 DDP

Drukarka Envisiontec Perfactory 4 DDP to doskonały wybór dla wszystkich, nowoczesnych gabinetów dentystycznych. Urządzenie to bowiem łączy w sobie niskie koszty zakupu, prostotę obsługi i doskonałą precyzję drukowanych obiektów.

EnvisionTec 4 Mini XL

Drukarka Perfactory 4 Mini w wersji XL to większy odpowiednik modelu Mini. Jej pole robocze jest zdecydowanie większe, dzięki czemu możemy drukować większe obiekty bez konieczności dzielenia ich na części.

EnvisionTec 4 Mini

Urządzenie Perfactory 4 Mini łączy w sobie niskie koszty zakupu, prostotę obsługi i wysoką jakość wydruków. Wykorzystuje technologię DLP (Direct Light Projection) opracowaną przez Texas Instruments®.

EnvisionTec 4 Mini

Urządzenie Perfactory 4 Standard łączy w sobie niskie koszty zakupu, prostotę obsługi i wysoką jakość wydruków. Wykorzystuje technologię DLP (Direct Light Projection) opracowaną przez Texas Instruments®.

EnvisionTec 4 Mini

Urządzenie Perfactory 4 Standard XL łączy w sobie niskie koszty zakupu, prostotę obsługi i wysoką jakość wydruków. Wykorzystuje technologię DLP (Direct Light Projection) opracowaną przez Texas Instruments®.